Tomasz Gacyk - Chcesz być zdrowsza? Chcesz czuć się lepiej?

Tomasz Gacyk

 

Nazywam się Tomasz Gacyk, jestem trenerem piłki ręcznej poziom 3 EHF , międzynarodowym instruktorem nordic walking szkoły LEKI, konsultantem Ajurwedy I stopnia oraz nauczycielem dyplomowanym wychowania fizycznego.

Jako dziecko uprawiałem różne sporty. Natomiast moją pasją była i jest piłka ręczna.  Moja droga sportowa i zawodowa jest ściśle związana z tą dyscypliną.

Natomiast od wielu lat jestem  zafascynowany wszelkimi sportami na świeżym powietrzu, stąd też moje zainteresowanie nordic walking. Uważam, że przy prawidłowej technice, jest to jedna z najlepszych form prozdrowotnych. Świetnie odchudza, wzmacnia gorset mięśniowy i pomaga się odstresować.

Po wielu latach pracy jako trener zrozumiałem, że sport bez prawidłowego żywienia może być przyczyną kontuzji, złego samopoczucia, zmęczenia. Dlatego zainteresowałem się Ajurwedą, by w sposób holistyczny pomagać swoim podopiecznym.

Dziś uważam, że trening nie może być skupiony tylko na sferze fizycznej. Nieodzowne jest żywienie,  regeneracja psychiki oraz holistyczne podejście do zdrowia.

Sprawdź moje uprawnienia.

W czym mogę pomóc?

Nie przegap nowości!

Subskrybuj newsletter – dzięki temu otrzymasz powiadomienia o nowych wpisach, wydarzeniach, webinarach. Czeka na Ciebie dawka wiedzy.