Opinie klientów - Chcesz być zdrowsza? Chcesz czuć się lepiej?

Opinie klientów

 


Pasja , która nie słabnie wraz z doświadczeniem; wręcz odwrotnie -otwiera nowe możliwości, prowokuje do poszukiwań, wprowadza przemyślane zmiany…tacy są. Asia i Tomek. Warto szukać, aby ich znaleźć i pozwolić im na zmianę naszego życia. Zgodnie z naturą ale w oparciu o najnowszą wiedze. Ja nie polecam a ZALECAM : dajcie sobie szansę i zacznijcie z nimi zmianę swojej formy, diety, sposobu myślenia o wpływie na nasze życie. Ja zrobiłam to dla siebie… nieodwracalnie.
Iwona


Trafiłam do Fit&go do Pani Joanny z powodu dużej nadwagi która doprowadziła do zaburzeń hormonalnych. Dietą, ruchem i witaminami w 4 mce schudłam 20kg. Wszystkie wyniki uległy znacznej poprawie, a najważniejsze ze dzięki pomocy Pani Joanna udało mi się zajść w ciąże, na która nie mogłam sobie wcześniej pozwolić. Dlatego każdemu polecam z całego serca.
Maja


Do Pani Joasi już od kilku lat chodzę (z przerwą na jej ciążę) . Jestem bardzo zadowolona z efektów i z samopoczucia. Ćwiczyłyśmy podczas moich obu ciąż i dzięki temu szybciej wracałam do formy. Polecam.
Daga


Jestem z Fit&Go od wielu lat. Zajęcia Jogi i nordic prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Przez te wszystkie lata trenerzy zrobili ze mnie ,,sportowca” i wyrobili nawyk do ćwiczeń. To w moim przypadku okazało się bardzo potrzebne.
Aurelia


Profesjonalne podejście do klienta, duża wiedza z zakresu dietetyki, co przekłada się w różnorodności posiłków. Serdecznie polecam.


Kontakt do p. Joanny to najlepsze, co mogło mnie spotkać!!! Bardzo dziękuje za pomoc, bo bez niej byłoby ciężko… i to żadne wazeliniarstwo!!
Dorota


Dzięki Pani Asi odzyskałam nie tylko pożądane kształty ale również poprawę samopoczucia. Dzięki zaleconej diecie i poradom nauczyłam się jak mam prawidłowo jeść biorąc pod uwagę zawirowania z hormonami tarczycy i insuliną. I widać da się! A nie było łatwo, gdyż naprawdę mało rzeczy mi smakuje. Polecam serdecznie!
Ania


Kiedy przyszłam pierwszy raz do pani Asi powiedziała mi, że czarodziejskiej różdżki nie ma….a jednak miała w niecały rok 40 kg mniej i działa dalej. ..pełen profesjonalizm
Sławka


Nie wiem, co bym zrobiła bez p.Asi w ciąży… zawsze odpowiadała na sms, zawsze uspokajała i dodawała otuchy… Dziękuję Bardzo!!
Agnieszka


Gdybym nie trafiła do p.Joanny, to pewnie nigdy nie miałabym dziecka. Musiałam sporo schudnąć, żeby moje ciało zaczęło normalnie funkcjonować. Przygotowywałam się do ciąży ponad pół roku (żywienie i ruch). Dziś mam synka!!
Ania


Pełne zaangażowanie, profesjonalizm, OGROMNA WIEDZA, wsparcie i pomoc. Pierwszy raz w życiu spotkałam tak wspaniałą osobę jak Pani Joasia, wcześniej tylko “błąkałam się od dietetyka do dietetyka” bez większych rezultatów. Pani Joasia pomaga kompleksowo, dzięki jej pomocy pomimo wielu chorób udało mi się schudnąć, zajść w ciąże, szczęśliwie ją donosić i dziś mam wspaniałego prawie rocznego brzdąca 🙂 Bardzo gorąco polecam.
Co ważne Pani Joasia ma bogatą wiedzę z dziedziny ajurwedy, wie jak naturalnie podnieść odporność organizmu. Właściwie to nie da się opisać tego jak cudowną osobą jest Pani Joasia. Trzeba JĄ poznać, żeby się przekonać
Dorota


 

W czym mogę pomóc?

Nie przegap nowości!

Subskrybuj newsletter – dzięki temu otrzymasz powiadomienia o nowych wpisach, wydarzeniach, webinarach. Czeka na Ciebie dawka wiedzy.