Pomoc żywieniowa w niepłodności. - Joanna Gacyk

Pomoc żywieniowa w niepłodności.

Program ,,Przed poczęciem”

Prowadzę od 7 lat unikalny program pomocy przyszłym rodzicom.

Podczas realizacji tego programu, urodziło się ponad 30 dzieci.

Program ,,Przed poczęciem” to nowatorskie podejście, oparte na klasycznej dietetyce oraz Ajurwedzie. Polega na uzupełnieniu niedoborów żywieniowych z dużym naciskiem na zmianę rutyny dnia codziennego, odpowiednią ilość snu, pracy i odpoczynku. Bardzo istotne znaczenie mają złe nawyki, przyzwyczajenia, nieprawidłowe żywienie, stres, praca…

Dieta jest ukierunkowana na zwiększenie płodności z uwzględnieniem: PCOS, endometriozy, braku owulacji, insulinooporności, cukrzycy typu II, chorób tarczycy…

Współpracuję z Kliniką Olszewscy, z dr Hanną Olszewską  (klinikaolszewscy.pl)

Niepłodność w Polsce dotyczy wielu par w wieku rozrodczym. Przyczyn tej choroby jest wiele.  Właściwe żywienie jest w stanie pomóc w uzyskaniu upragnionego dziecka.

W wielu przypadkach sprowadza się do całkowitej zmiany żywienia a czasem do niewielkiej korekty. Pomocna w kwestii niepłodności jest Ajurweda, która pomaga trafnie dobrać odpowiednie produkty w codziennej diecie.

Cennik

-Pierwsza wizyta (szczegółowy wywiad żywieniowo-zdrowotny z uwzględnieniem Ajurwedy) – 200zl

-Dieta na 2 tygodnie (dla jednej osoby)z uwzględnieniem wszystkich chorób towarzyszących + wizyta = 150zł

-Dieta dla Pary na 2 tygodnie z uwzględnieniem wszystkich chorób towarzyszących + wizyta = 250zł

-Dieta miesięczna: dieta na 2 tygodnie (dla jednej osoby)do powtórzenia przez kolejne dwa tygodnie z uwzględnieniem wszystkich chorób towarzyszących (po dwóch tygodniach wizyta kontrolna)= 250zł. Ale ta opcja NIE JEST dostępna na początku współpracy.

W przypadku wielu chorób towarzyszących, cena zostanie uzgodniona indywidualnie podczas pierwszej wizyty.

W czym mogę pomóc?

Nie przegap nowości!

Subskrybuj newsletter – dzięki temu otrzymasz powiadomienia o nowych wpisach, wydarzeniach, webinarach. Czeka na Ciebie dawka wiedzy.