Joanna Gacyk - Chcesz być zdrowsza? Chcesz czuć się lepiej?

Joanna Gacyk

 

Nazywam się Joanna Gacyk,  jestem dietetykiem, konsultantem Ajurwedy I i II stopnia, specjalistą do spraw niepłodności par.

Od 2007 roku jestem właścicielką firmy Fit&Go, specjalizującej się w prowadzeniu osób z chorobami tarczycy, chorobami autoimmunizacyjnymi, alergiami, chorobami układu pokarmowego, depresją, cukrzycą….oraz pomagam parom niepłodnym.

Prowadzę od 7 lat unikalny program pomocy przyszłym rodzicom. 

Program ,,Przed poczęciem” to nowatorskie podejście, oparte na klasycznej dietetyce oraz Ajurwedzie. Podczas realizacji tego programu, urodziło się ponad 30 dzieci.

Od dziecka czynnie uprawiałam sport ale przez 15 lat pracy jako  trener i instruktor Fitness nabrałam szacunku do własnego ciała. Zrozumiałam jak aktywne uprawianie sportu bez właściwego żywienia staje się przyczyną zmęczenia, dużego wyrzutu adrenaliny, kortyzolu, prolaktyny, powoduje zmiany hormonalne i utrudnia zajście w ciążę.

Dlatego moje zainteresowanie żywieniem,  jogą i innymi formami prozdrowotnymi. W sposób szczególny zwróciłam uwagę na Ajurwedę, hinduski system medyczny, który ujmuje człowieka holistycznie i dotyczy każdego aspektu ludzkiego życia. Istotą Ajurwedy jest zachowywanie zdrowia ludzi zdrowych i leczenie chorych, szukając przyczyny. Ważne jest pełne wyzdrowienie, a nie tymczasowa ulga.

Dzisiaj w prowadzonych przeze mnie programach widzę człowieka całościowo. Wiem, że za każdym razem stoi przede mną człowiek z własną, wyjątkową historią życia.

Uwielbiam pracę, która stanowi dla mnie wyzwanie. Największą satysfakcją jest radość z osiągniętych efektów pracy.  Podczas pracy z pacjentem, łączę wiedzę dietetyki klasycznej i Ajurwedy.

Uważam, że warto mieć marzenia, a całą przyjemność stanowi droga do marzeń i nie warto z niej schodzić. Podczas tej drogi czerpiemy najwięcej wiedzy i doświadczenia.

Poza pracą jestem szczęśliwą mamą i żoną. Uwielbiam spacery w lesie z córką, mężem  i psem.  Nieodłączny element dnia codziennego stanowi Joga. A wieczory spędzam na zabawie  z dzieckiem.

Joanna Gacyk

Sprawdź moje uprawnienia. 

W czym mogę pomóc?

Nie przegap nowości!

Subskrybuj newsletter – dzięki temu otrzymasz powiadomienia o nowych wpisach, wydarzeniach, webinarach. Czeka na Ciebie dawka wiedzy.